Logo
13. juuni 2018
23 (1104)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Edgar Savisaar: Võitlesin nendega nagu Kalevipoeg sortsidega

rec  2009-10-28 07:58:14
Mania grandiosa. Ravimatu.

teema  2009-10-28 08:10:22
tegelikult lootsid Pentus-Laar & Co tõsimeeli, et tulemused on vähemasti pooleks. Muidu poleks sellist kaotusvalu hüsteeriat tekkinud. Ma poleks iialgi uskunud, et ennast kõige targemateks pidavad "arvamusliidrid" valimiskaotusest nii juhmistuvad ja nii madalale kukuvad. See oli masendav kogemus ja täna tean kindlalt, et needsinatsed "arvamusliidrid", keda õukonnameedia aina upitab, on labiilse närvikavaga aferistid!

valija  2009-10-28 09:48:52
tubli Edgar, võitlesid tõesti. Laimasid kuidas vähegi oskasid ajakirjanduses, meedias, Delfis,
kõnekoosolekutel Aleksus II platsi, pooleli Pae pargi I osa, Kivila tänava laste mänguväljaku, Põhja Tallinna Tööstuse kalmistupargi, koerteaia avamise ...
Muidugi kõige suurem palagann oli kui kutsusid pensonäre Toompeale, keda valvasid MuPo politseinikud ja selle asemel, et lohutada pensonäre praegusel raskel ajal (pensonid ei ole vähenenud, nagu paljudel tööinimestel töötasu või hoopis tööta jäämine), kirusid sina ja teised keskerakondlased valitsust, kes on süüdi maailma ja Eesti majanduslanguses, selle kõige juures korraldasid kontserdi ja tantsu. Kes sinna olid siis kogunenud. Ikka need samad inimesed peamiselt, kellele sa andsid mesimagusaid lubadusi elektri, sooja ja veehinna langusest veel sel aastal. Olid veel mõned mujalt vabariigist sunniviisiliselt vabatahtlikult kokku sõitnud pensonärid. Kohal olid ka öise vahtkonna aktivistid!
Sinu seltsimeestest olid ikka kohal ustavad adjutandid Lenk, Simpson ja veel mõned, kes oleks pidanud olema sel ajal riigikogus tööl, aga mitte lolli mängima.
Savisaar, kahju on veel vaadata, kuidas pärast valimisi otsid õigustusi ja toetusi rahva hulgast, mida tegelikult ei ole. Kui oleks sa kandideerinud valimistel näiteks Mustamäe linnaosas, kas praegu oleksid linnas kanditaat number üks ja kas oleks saanud keskerakod nii palju hääli. Vaevalt!

Soovin Jõudu!  2009-10-28 10:19:37
Soovin et Maarjamaa saaks uue Presidendi. Nätsutajast on mulle isikuliselt kõrini. Ei aita ka kommid ega uisud. Ikka ollakse libedal teel.
Soovin edu Keskerakonnale ja tema juhile isiklikult.

Madis  2009-10-28 10:31:42
Mis siin hoobelda mittekodanike häältega. Hakka kirema, kui võidad RK valimised

Hakkan  2009-10-28 11:23:50
üha enam Savisaarest lugu pidama. Valged mehed on juba näost mustad jõuetust vihast,et läksid omast, alatust võttest selili. Eriti on seda näha ETV saatejuhi Rannamäe tegevusest,väga erapooliku saatejuhina.

........  2009-10-28 11:49:00
Kui see tola on Kalevipoeg,siis olen
Linda.
Sellist linnapead siis Tallinlased endale tahtsidki,järgmisena hakkab
juba Jumalaks ja jüngrid ingliteks.Ei tea kas Peetruse koht on
vaba,või pannakse mõni ingel ilma konkursita paika.Hale ,kesikud

!!??  2009-10-28 14:50:09
mõõdikul jäid paljud küsimused eelmise artikli all vastamata. ega me unustanud neid ei ole, nüüd hakkab uuesti siin peale oma nime all ja anonüümselt.
Kus on see nimekiri keskerakondlastest , praegustest riigikogu liikmetest ja riigi asutustes töötavatest endistest NLKP liikmetest. Kes nad on, kulla mõõdik. Reformikad lugesid üle, loe keskerakondlased samuti. Hea teada Eesti rahval! Kas Savisaar, Seppik, Varek, Eesmaa, Tootsen, Rattas, Lenk, Vitsut ... olid NLKP liikmed

ambuja  2009-10-28 16:15:35
valija, üks järjekordne "äraostmatu" on jälle sopaloopimisega ametis. Ei julge oma nime ega aadressi anda, see tähendab,et on kindlasti saadetud kintsukaapija.Selliseid "valijaid" on siin teisigi, kes on nüüd närvivapustuse saanud, et rahvas pooldas Savisaart rohkem kui kõiki teisi kokku. Kahju, et Pentus ei saagi enam jõulude ajal Paksu Margareetale linti ümber siduda, see oli ainuke töö, mida ta teha oskas; Mardil läheb pumppüss niimoodi rooste, ei julge ta seda enam pihku võtta.Eks iga kingsepp jäägu oma liistude juurde. Sain nüüd veidi teist informatsiooni sellest "Sirbi" peatoimetajast Kaarli-pojukesest. Ta on ju päris harimatu juhmakas, kui ta ei tea Loominguliste Liitude pleenumist midagi, "Mõtleme veel" saatest ja Rahvarinde asutamisest. Selline pojuke võib ju hakata ajaloosündmusi oma lapsiku nägemuse järgi kajastama. Pole siis mingi ime, et "Sirbi" lugejad saavad ajaloosündmuste kohta vale ettekujutuse. See on aga kasulik nendele, kes tahtsid platsi puhtaks teha. Kahjuks läks neil asi untsu ning platsipuhastajad on nüüd põlvili "okupantide" ees maas. Sellised on need "platsipuhastajad". Kuid sügava ajalootundmisega ja kaugelenägeva pilguga Savisaar võitis rahva usalduse.

huvitav teada  2009-10-28 16:47:28
mõõdik ja ambuja! Palun teie nimi, aadress, telefoni number jae_post! Teistele teete märkusi, aga ise ei valda ennast!!!!!!!!!!!

ambuja  2009-10-28 17:42:18
eelmisele.Kui te ei oska arvutit käsitleda, siis küsige saatana käest. Saate temalt informatsiooni.

Psühhiaater  2009-10-28 18:39:35
Edgarist saab mütoloogiline kuju - võitleb juba sortsidega, nagu Kalevipoeg. Suurusluul, mis muud.

huvitav teada  2009-10-28 21:04:07
ambuja! oleks ikka tore kui sa paned oma andmed siin kirja must valgel või on sul tõsiselt midagi karta!

Aurora  2009-10-28 23:14:46
Miks peaks ambuja enda isikuandmeid esitama, kui keegi "huvitav teada" tema arvamusega rahul pole. Kas Eestis enam arvamusvabadust polegi?

täpsustus  2009-10-28 23:42:52
Laar oli ikka Swedpanga nõukogus

Eelmine sajand tuli külla  2009-10-29 00:37:07
Loe nagu head sovjetiaegset ajakirjandust. Koguni kirjutajad ise selle aja tipptegijad...eks vanast peast ole uue riigikorraga raske harjuda.
Aga juba varsti 20 aastat....ja ikka ei harju?

Eelmine sajand tuli külla  2009-10-29 00:40:44
ambuja lugulaul on päris humoorikas.
Kohati ei saa pihtagi, sarkasm või huumor selle keskerakondliku sovjetismuse üle.
Aga Kalevipoeg on küll kameeleonidele kehva võrdlus....Eesti Rahvakirjandust ei maksaks täiskasvanud inimestel labastada.

Timbur  2009-10-29 09:39:26
Merre pystitatav Kalewipoeg peaks olema Edgari n@oga.

Uno Uibo  2009-10-29 10:26:32
Olen töö pärast väga palju Eestist ära ja kui tagasi tulen siis loen vanu ajalehti. Samuti loen Keskerakonna lehte, kuigi siin on see leht muutunud teiste erakondade, valitsuse, riigi ja presidendi sõimamiseks ja vähe kirjutatakse erakonna oma probleemidest ja tegemistest. Loen ka kommentaare ja siis saab südamest nalja. Eriti huvitavad on siin näiteks ambuja, teema... kommentaarid. Kes nagu tahaks midagi tõestada, selgeks teha kellelegi. Need selgitused on väga hambutud. Siin käibki praegu "sõda" Keskerakonna infobüroo ja teiste erakondade vahel, mis tegelikult näitab hästi erakondade suhtumist Eesti rahvasse ja riiki.
Kui tahad, et riik oleks tugev, rahvas elaks hästi, siis peaksid kõik erakonnad tegelema ühtse asjaga. Seda meil ei ole erakondade juures. Keskerakond süüdistab praegust presidenti, riigikogu, valitsust 100 surmapatus, seejuures ise ei näita, kuidas nendest kitsaskohtadest oleks võimalik välja tulla. Avaldab umbusaldust valitsusele, seejuures ootab kui kõik hakkab paremaks minema ja siis võib juhtuda, et valitsus langeb või tuleb uus valitsus ja Keskerakond saab valitsusse, pärast kiidab, et tema tõi Eesti majandus kriisist välja.( seda on juhtunud!)
Tulin eile Austriast ja seal igatahes kiidetakse Eestit, mida riik teeb kriisist väljatulekuks, kui väike on ikka riigis töötus, kui arvestada, et omal pole suuri arvestatavat tööstust. Näiteks paljudes tööstusriikides on olukord palju keerulisem ja raskem. On palju rohkem töötuid, pankrotte, koondamisi jne. Näiteks Saksamaal lasti kahe päevaga töölt lahti 26000 töölist.
Elame edasi ja ma loodan. et kõik erakonnad töötavad käsikäes selle nimel, et Eesti kiiremini tuleks madalseisust välja ja vähem oleks omavahelist nääklemist ja "ärapanemist"!

teema to Uno Uibo  2009-10-29 11:04:48
tore, et sinu kommentar nii hambuline on. Kohe nagu aplad hai lõuad siin lahti löödud ja hoolega puremas neid, kes sinu arvamust ei jaga. Et on sinu arvamus ja vale arvamus? Usun, et oled juba nii vana küll, et suuta endale selgeks teha- sinu arvamus ongi ainult sinu arvamus ja kõigil ülejäänutel sama moodi. Mina ei pretendeeri oma arvamuse avaldamisega kuidagi, et see peaks sulle meelepärane olema, ma lihtsalt avaldangi AINULT OMA ARVAMUST. Ära siis ühe arvamuse pärast nõnda leili nüüd ka mine, et hakkad selle mahategemisega endale tüli tegema. Rahune maha!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Järgmine

Nimi 
E-mail